O nas


 

 

Instytut Medycyny Naturalnej BIONET  powstał przez połączenie sił lekarzy:

  • Waldemar Pawłowski
  • Grażyna Duszkiewicz

 Naszą wspólną misją jest przygotowanie do świadomego i macierzyństwa i tworzenie zdrowego                                               odpowiedzialnego świata!!!

Waldemar Pawłowski jest lekarzem od ponad 30 lat. Od 15 lat interesuje się oraz stosuje w praktyce metody medycyny naturalnej.  Specjalizację zrobił z ginekologii i położnictwa,  jednak  pracując na różnych oddziałach szpitalnych oraz w leczeniu ambulatoryjnym i ratownictwie medycznym miał kontakt oraz udzielał pomocy w szerokim zakresie  przypadłości oraz stanów zagrożenia życia.  Praca we własnym gabinecie medycyny naturalnej upewniła go, że człowieka należy traktować całościowo, holistycznie a nie tylko wyrywkowo.  Medycyna akademicka uczyniła obecnie wielki postęp w leczeniu stanów nagłych, w leczeniu wszelkiego typu urazów wypadkowych, w leczeniu chirurgicznym,  jednak  leczenie chorób  przewlekłych oraz profilaktyka nie poczyniła prawie żadnych postępów. Jest  nadal  na bardzo niskim poziomie, choroby się leczy, ale nie wylecza i nie zapobiega się im.  Dlatego postanowił skupić  się na tych schorzeniach, które są największym problemem zdrowotnym . Są to

  • Alergia      
  • Borelioza
  • Miażdżyca
  • Nowotwory szczególnie piersi i narządów rodnych

 

Oto jej strona internetowa

Strona dr. Duszkiewicz

Grażyna Duszkiewicz jest lekarzem od 30 lat.  Jest matką dwójki dzieci oraz babcią dwójki wnucząt.                        Specjalizowała się w otolaryngologii. W swojej codziennej pracy przeprowadziła tysiące małych i dużych pacjentów na ścieżkę zdrowia i zmieniła ich życie. W swojej praktyce  stosuje zasady medycyny naturalnej. Uczy jak radzić sobie z emocjami, stresem, jak dieta oraz leki naturalne mogą wpłynąć na nasze zdrowie. Od 20 lat prowadzi Centrum Medycyny Holistycznej w Warszawie. Jest specjalistką w zakresie infekcji dróg oddechowych i alergii. Stosuje nowatorskie metody diagnostyki i terapii. W celu oczyszczenia, odkwaszenia, dożywienia i wzmocnienia organizmu swoich pacjentów   stosuje dietę oraz sprawdzone naturalne preparaty i suplementy.Jest trenerem,  coachem, pisze artykuły do gazet medycznych. Jej olbrzymią pasją jest szerzenie zdobytej wiedzy i uczenie innych za swoje zdrowie i życie.

Jesteśmy przyjaciółmi od 20 lat. Wspólna pasja oraz zainteresowanie medycyną naturalną oraz zdrowym stylem życia doprowadziło nas, do połączenia naszych sił aby zmieniać ten świat na lepszy.